Uncategorized

Aksident i rëndë në Itali, vdes shoferi shqiptar


Publikuar më:


Policia dhe zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje. Mediat italiane kanë raportuar gjithashtu se një mjet i tretë është përfshirë në përplasje.

Autostrada mes Carpi dhe Campogalliano mbetet e mbyllur për të lejuar operacionet e shpëtimit të hetojnë dhe të zbardhin ngjarjen.  Bllokimi ka formuar radhë të gjata makinash në autostradë.

.

Comments
To Top