Lajme

AKI i merr detyrat për vitin 2016 (Video)


Publikuar më:


AKI-780x439

Anëtarëve të Agjencisë së Inteligjencës së Kosovës, Qeveria të premten ua përcaktoi detyrat që i kanë për 2016-ën, njofton Klan Kosova.

Në mbledhjen e radhës, ekzekutivi e miratoi Platformën Vjetore të Politikës së Inteligjencës dhe Sigurisë.

Dokumenti, ku i jepen detyrat për sivjet AKI-së, u prezantua nga zëvendëskryeministri Kujtim Shala

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9lAgAv5cCHQ?feature=oembed]
Comments
To Top