02,12,2023

Vrasja e dyshimtë e Dafina Zhubit, familjarët kërkojnë hetim shtesë (VIDEO)

Must Read

zbulohen-detaje-t-euml-reja-nga-vdekja-e-dafina-zhubit-hd

Vrasja e Dafina Zhubit nga Gjakova ndodhi rreth dy muaj më parë.

Por, familjarët e saj po kërkojnë hetim, pasi sipas tyre ndaj saj ishte ushtruar edhe dhunë fizike.

Megjithatë, sipas prokurores së rastit, është ende herët për përfundime të sakta.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=1Vaix9v5fE8?feature=oembed]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img