Lajme

A po shkon Thaçi sipas modelit të Erdoganit? Përgjigjet Lumir Abdixhiku (VIDEO)


Publikuar më:


lumiriii-780x439

Sonte në RTK është transmetuar emisioni “Komiteti”; prodhim i Gazetës Express për televizionin publik. Të ftuar kanë qenë Dastid Pallaska dhe Lumir Abdixhiku.

Ekonomisti Lumir Abdixhiku ka kritikuar sjelljen e Thaçit, duke e krahasuar me liderë tjerë autokratë.

Dëgjojeni çfarë thotë ai:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wLCOxcePiQw]

Comments
To Top