20,02,2024

Sigal Prishtina bindshëm fitoi ndaj Bashkimit

Must Read

prishtina-1-e1457702253356-780x439

Sigal Prishtina e ka shënuar fitoren e radhës.

Bardhekaltërit mposhtën Bashkimin nga Prizreni, në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Vendësit ishin më të mirë gjatë gjithë kohës dhe në fund fituan 94:76.

Vlen të theksohet që sfida e zhvilluar në kuadër të Superligës së Kosovës, nuk grumbulloi më shumë se 200 shikues. Shumë pak për një ndeshje si kjo.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img