21,02,2024

Pse do t’i shndërrohet Hashim Thaçit presidenca në qeli burgu, sipas Dastid Pallaskës? (VIDEO)

Must Read

Dastid-Pallaska-637x424

Njohësi i zhvillimeve politike në vend, Dastid Pallaska ka bërë një parashikim ogurzi për Presidentin e ri, Hashim Thacin.

Ai ka thënë se Presidenca Hahsim Thaçit o t’i shndërrohet në qeli burgu.

Dëgjojeni çfarë ka thënë ai:

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img