Sport

A është kjo bukuroshe arsyeja e formës së lartë të Susos? (FOTO)


Publikuar më:


Mesfushori me tipare sulmuese po kalon një sezon fantastik, pasi nuk mundi që të tregonte vlerat e tij në ekipin e Liverpoolit.

Bukuroshja Alis Rodriguez mesa duket është “muza” e frymëzimit për futbollistin e Milanit, pasi edhe mbrëmë kanë festuar dopietën në derbi.

albsbs fokf 5555s 444 treee se-kt

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top