Uncategorized

25-vjetori i PS-së, Rama: E ardhmja është në dorën tonë


Publikuar më:


Edi Rama

“Reformat nuk do të mbeten në mes dhe vendi nuk do të kthehet prapa. E dimë që është e vështirë t’i kënaqësh të gjithë gjatë gjithë kohës, por jemi të fokusuar plotësisht te problemet e njerëzve”, deklaroi Rama.

Kreu i PS-së theksoi se “përmes reformave, po hedhim bazën e shtetit për të ndërtuar themele të qëndrueshme në çdo sektor”.

“Kemi ende shumë për të bërë. Kemi bërë gabime, por falë nesh vendi po ndryshon për mirë”, shtoi Rama.

.

Comments
To Top