Uncategorized

20-vjeçari mbetet i bllokuar në malin e Taraboshit


Publikuar më:


Mali i Taraboshit

Sipas të dhënave paraprake, 20-vjeçari Ludion Duhani nga Shkodra, ka mbetur i plagosur teksa ngjiste malin, kur për pasojë disa gurë janë shembur. Burime policore bëjnë me dije se i riu kishte shkuar së bashku me bashkëmoshatarët e tij në mal.

Ndërkaq, në vendngjarje ndodhen forca policore si dhe autoambulancat me stafin mjekësor, por terreni i vështirë pengon që të riut ti jepet ndihma.

The post 20-vjeçari mbetet i bllokuar në malin e Taraboshit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top