Uncategorized

2 të rinj përleshen me thika, shkak u bë gara me qen


Publikuar më:


Thikë / ilustrim

Majkëll Jakova, 25 vjeç, banues në Korçë dhe Tomi Misha, rreth 34 vjeç, janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shtetasit në fjalë janë konfliktuar me njëri­-tjetrin në afërsi të një lokali në Malin Moravë.

The post 2 të rinj përleshen me thika, shkak u bë gara me qen appeared first on Lajminet.

Comments
To Top