Uncategorized

14-vjeçarja lind në spital, e braktisë foshnjën


Publikuar më:


Ngjarja ka ndodhur në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, ku 14-vjeçarja është larguar në drejtim të paditur.

Sipas policisë së Tiranës, nëna e re ishte e vetme dhe ka braktisur në maternitetin e ri, foshnjën e sapolindur. Burimet policore shtojnë se 14-vjeçarja me inicialet M. M., pas lindjes së vajzës është larguar menjëherë, pa lënë gjurmë.

Gjithashtu policia ka bërë të ditur se e mitura është banuese në fshatin Prevallë të Librazhdit.

The post 14-vjeçarja lind në spital, e braktisë foshnjën appeared first on Lajminet.

Comments
To Top