Uncategorized

​Tragjedi në Kumanovë, ashensori mbyti një fëmijë


Publikuar më:


Spitali ne Kumanove

Incidenti ka ndodhur sot rreth orës 12, pasi fëmija i vogël momentin që ka dal nga ashensori i ndërtesës ku banonte është tërhequr pas nga dera e ashensorit duke i shkaktuar lëndime të rënda në kokë.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur ekipet e SPB të Kumanovës dhe po hetojnë rastin,ndërsa trupi i pajetë i 6 vjeçarit është dërguar në obduksion.

The post ​Tragjedi në Kumanovë, ashensori mbyti një fëmijë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top