Uncategorized

​Në Kumanovë, gjendet një trup i pajetë në lumin Pcinja


Publikuar më:


Peshkatarët të cilët në ato çaste ishin duke peshkuar buzë lumit Pcinja kanë ndier erë të rëndë dhe pasi kanë parë trupin e pajetë kanë njoftuar policinë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka ardhur policia dhe me ndihmën e ekipeve të zjarrfikësve kanë nxjerrë trupin e pajetë. Ndërkohë në vendngjarje ka ardhur edhe hetuesi si dhe prokurori publik, kurse trupi i pajetë është dërguar për obduksion.

The post ​Në Kumanovë, gjendet një trup i pajetë në lumin Pcinja appeared first on Lajminet.

Comments
To Top