Sport

ZYRTARE: Mungon ndaj Atletico Madridit


Publikuar më:


raf

Rafinha Alcantara nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e kthimit ndaj Atletico Madridit.
Barcelona do të jetë pa mesfushorin Rafinha, në ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve ndaj Atletico Madridit.

Reprezentuesi brazilian që  u rikthye javën e kaluar pas shtatë muajsh jashtë fushave,  do të mungojë për shkak të një ngarkese në muskulin e këmbës së majtë.

Atletico dhe Barcelona e zhvillojnë ndeshjen e kthimit të mërkuren në Vicente Calderon, përderisa përballja e parë në Camp Nou përfundoi 2:1 në të mirë të katalunasve.

 

Comments
To Top