Sport

ZYRTARE: Hull City shkarkon trajnerin Mike Phelan


Publikuar më:


Skuadra angleze ka njoftuar se ka ndarë rrugët me trajnerin Mike Phelan.

Hull City pas 20 javësh renditet në vendin e 19-të të Premierligës, dhe forma e dobët është arsyeja e shkarkimit të trajnerit Phelan.

Mike Phelan 54 vjeçar, drejtimin e Hullit e kishte marrë këtë sezon./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top