Lajme

Zjarr i fuqishëm në afërsi të portit të Shëngjinit (VIDEO)


Publikuar më:


zjarrfikesit-foto-ilustruese-650x358

Një zjarr i fuqishëm përfshiu kapitanerinë e portit të Shëngjinit.

Zjarri është vënë fillimisht tek një vend mbeturinash dhe më pas është përhapur me shpejtësi në zonë, duke shkuar drejt portit të Peshkimit dhe zonës së banuar në malin e Shëngjinit.

Ndërhyrja e shpejtë e zjarrfikësve të portit ka evituar përhapjen e mëtejshme të flakëve. Zjarri është vënë nën kontroll. Po hetohet për rastin./Oranews/

Ju Rekomandojmë
Comments
To Top