Sport

Zidane: Tani na pret finalja ndaj Dortmundit


Publikuar më:


Real Madrid's French coach Zinedine Zidane shouts intructions from the sideline during the UEFA Champions League football match Sporting CP vs Real Madrid CF at the Jose Alvalade stadium in Lisbon on November 22, 2016. / AFP / FRANCISCO LEONG        (Photo credit should read FRANCISCO LEONG/AFP/Getty Images)

Francezi deklaron se e ka pritur këtë ndeshje të vështirë, ndërsa ndeshjen e fundit në grup ndaj Dortmundit, e cilëson një finale.

“Kemi pasur momente të vështira në këtë ndeshje, por kjo është normale në një ndeshje të Ligës së Kampionëve”, deklaroi Zidane fillimisht, përcjell lajmi.net.

“Shënuam një gol të dytë të mrekullueshëm dhe e rëndësishme është se fituam këtu. Morëm atë që erdhëm për ta marrë. Tani luajmë finalen kundër Dortmundit”, shtoi ai.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top