Sport

Zbulohet formacioni i Bunjakut, dy yjet mbesin jashtë (FOTO)


Publikuar më:


Sipas kësaj faqe, Kosova do të luajë sot me skemën 4-2-3-1, ku për dallim nga ndeshja e kaluar me Kroacinë, do të startojnë Alban Meha, Vedat Muriqi dhe Amir Rrahmani, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Ndryshe, mediat ndërkombëtare kanë paralajmëruar rrezik të madh për tensione para ndeshjes Ukrainë-Kosovë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top