29,09,2023

Premtimi i Rrahmanit para ndeshjes me Ukrainën (FOTO)

Must Read

“Sot kemi një ndeshje të vështirë, besojmë dhe shpresojmë të kthehemi me rezultat pozitiv kundër Ukrainës”, shkroi Rrahmani në Facebook.

Ai pritet të jetë startues sonte, nëse Albert Bunjaku nuk vendos t’i besojë përsëri mbrojtjes që luajti ndaj Kroacisë.

ih

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img