Lajme

Vlorë, sekuestrohen 1.5 ton lëndë narkotike


Publikuar më:


Në orën 03.30, në një kamionçinë janë konstatuar rreth1.5 ton lëndë narkotike. Dy fuoristrada dhe një karel, pasi kanë konstatuar ndjekjen policore janë fshehur në pyll.

Po vazhdon kontrolli nga toka për kapjen e autorëve./ Top Channel

.

Comments
To Top