Lajme

Veturat e ambulancës në garë njëra me tjetrën (Video)


Publikuar më:


ambulanca-780x439

Pamjet që tregojnë dy vetura të ambulancës duke tejkaluar njëra-tjetrën kanë të bëjnë me dy nxënës që po trajnoheshin për ti vozitur ato.

Fillimisht ishte menduar se po bëhej fjalë për një “budallallëk” të vozitësve të autoambulancës, por kjo gjë më vonë u sqarua, shkruajnë mediat e huaja, transmeton Telegrafi.

Një djalë, rreth të tridhjetave, kishte qëlluar prapa tyre, dhe i shokuar me veprimin e tyre, kishte regjistruar pamjet.

“Isha në shok total. Mendova: Tek këta njerëz varet jeta jonë”, kishte thënë tridhjetëvjeçari nga Anglia. /Telegrafi/

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=O2Kk8j6CvgU?feature=oembed]
Comments
To Top