11,12,2023

Tmerr në Elbasan, djali 30 vjeçar mbyt me duar nënën e tij

Must Read

elbasan-780x439

Krim brenda familjes në Elbasan. Djali ka mbytur me duart nënën e tij në rrethana ende të paqarta.

Policia e Elbasanit bën me dije se rreth orës 07:10 në lagjen “Çlirimi” shtetasi 30 vjeçar A. Z. dyshohet ta ketë mbytur me duar nënën e tij 67 vjeçe.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe e ka bërë shoqërimin e tij në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore, shkruan Panorama.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img