Lajme

Veseli takon Veliajn


Publikuar më:


Veseli, Veliaj

Veseli e ka konsideruar këtë takim si shumë të frytshëm dhe miqësor me siç e ka quajtur, mikun Erion Veliaj, transmeton lajmi.net

“Sot pata takim miqësor dhe shumë të frytshëm me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, mikun tim, Erion Veliaj. Biseduam për zgjerimin e fushave të bashkëpunimit dhe thellimin e marrëdhënieve të shkëlqyeshme mes Kosovës dhe Shqipërisë në të gjitha nivelet”, ka shkruar Veseli në facebook.

Comments
To Top