Tech

Verbohen dy gra duke shikuar në telefon


Publikuar më:


Dy gra janë verbuar përkohësisht në Londër, derisa ishin duke shikuar në telefonin e tyre gjatë kohës që gjendeshin në shtrat.

Sipas The Independent, ato kishin njërin sy të mbuluar nga jastëku dhe tjetrin duke shikuar në telefon kur ka ndodhur ngjarja.

Mjekët kanë konstatuar se verbimi kishte ndodhur për pesëmbëdhjetë minuta dhe që të tjerët për të mos e pasur këtë problem duhet që gjatë natës ta kontrollojnë telefonin e tyre me dy sytë sepse kjo mund t’iu ndodhë edhe atyre.

Comments
To Top