Lajme

Vdes një 60-vjeçar, familjarët akuzojnë bluzat e bardha


Publikuar më:


ambulanca

Një 60-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Korçës, në një lokal. Familjarët akuzojnë mjekët për vdekjen e shtetasit R. Zerolli, pasi sipas tyre, ambulanca u vonua rreth 40 minuta dhe i ndjeri nuk e mori ndihmën mjekësore në kohën e duhur.

Ai u transportua me automjet personal për në spital, ku u konstatua i pajetë. Familjarët janë shprehur se do të bëjnë denoncimin në polici, për neglizhencën e treguar ndaj rastit

Comments
To Top