Ferizaj

Varroset me nderime Prof.Dr. Heset Cakolli


Publikuar më:


Varroset me nderime Prof.Dr. Heset Cakolli

Këtë të premte në fshatin Talinoc të Ferizajt i është dhënë lamtumira e fundit profesorit universitar Heset Cakolli i cili dje ka ndërruar jetë gjatë kohës sa po ligjëronte para studentëve të tij në Fakuletin Teknik në Prishtinë.
Për ti dhënë lamtumirën e fundit kishin ardhur kolegë të punës nga universiteti, personalitete politike ,deputet,studentë ,miq, shokë dhe familjarë të shumtë.

14329399_1128977100482535_1798303354_o 14359749_1128973060482939_1346260804_o 14339975_1128971777149734_736917987_o

 

 

Comments
To Top