Sport

Ushtrimi i pazakontë i portierëve të Nowrichit, është bërë sensacion në internet (VIDEO)


Publikuar më:


Kjo për shkak të një ushtrimi që e kanë praktikuar ata në stërvitje, me një trampolinë të vogël.

Dy portierë luajtën kundër dy të tjerëve, ku qëllimi ishte që pas goditjes, topi të prekë trampolinën e improvizuar dhe të përfundojë jashtë, përcjellë “Lajmi.net”.

Një ushtrim futbollistiko-volejbollistik, që po pëlqehet dhe komentohet me të madhe në rrjetet sociale.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top