Sport

Ujkani: Kjo ishte atmosfera në zhveshtore pas humbjes nga Ukraina


Publikuar më:


Ai në pyetjen e Supersport Kosovës, ka thënë se të gjithë lojtarët e dinë se kanë mundur të bëjnë më shumë, por duhet të mësojmë nga këto gabime.

“Të gjithë e dimë që kemi mundur të bëjmë më shumë, të rikuperojmë rezultatin. Ky ekip i ri duhet të punojë dhe të ketë guxim, dhe këto gabime të na shërbejnë për të ardhmen”, u përgjigj Ujkani, përcjell Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top