Lajme

Trump kalon Ditën e Falënderimeve i rrethuar me ar (Foto)


Publikuar më:


Prandaj çifti ka zgjedhur vendpushimin në Mara-Lago resort.

Trump, bleu pasuri prej 10 milion dollarësh në vitin 1985 për ish-gruan e tij Ivana-n. Ndërkaq vendi turistik u zhvillua në vitin 1920 për trashëgimtaren e njohur Marjorie Merriweather Post.

Pasi fitoi këtë vend turistik, Trump e riktheu atë në shtëpi kryesore derisa krijoi lagje dhe dhoma private të zbukuruara në ari, njofton Klan Kosova.

Për më shumë ja dhe fotografitë e publikuara më poshtë:

3ab1c76400000578-0-image-a-11-1479980374910_1480024232-2256798 3ab1c72700000578-0-image-m-19-1479980556423_1480024237-7249322 3ab1c7f700000578-3967520-image-m-43-1479982344294_1480024243-7242095 3ab1c7f300000578-3967520-image-m-48-1479982564124_1480024248-6373376 3ab1c6ab00000578-0-image-a-2-1479979408768_1480024253-327583 3ab1c5b900000578-0-image-a-14-1479980439877_1480024258-3925578 3ab1c4ed00000578-0-image-a-20-1479980563232_1480024263-8177175

.

Comments
To Top