21,02,2024

17 vjeçarja shqiptare do ta lë shkollën për t`iu bashkuar ISIS-it (Foto)

Must Read

Fjalët e saj e kanë habitur të riun, i cili ka dërguar bisedat pranë redaksisë sonë duke thënë se këto ide i janë dukur të rënda.

“Më pëlqen që të vras njerëz dhe të shikoj si i çpon plumbi”, janë këto disa nga fjalët e saj të çuditshme.

“Nga mënyra sesi fliste kishte ca Ide qe si kam as un qe jam mashkull le te themi e çuditshme”, është shprehur i riu që ka paraqitur këtë rast.

awbgyewye dxrtrdt

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjendet e vdekur një grua në autostradën “Arbën Xhaferi”

Një grua është gjetur pa shenja jete në autostradën “Arbën Xhaferi” në drejtimin Ferizaj-Prishtinë, në dalje të fshatit Babush, Rastin...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img