Ferizaj

Trio Mosso mban koncert ne Ferizaj


Publikuar më:


Sonte në Ferizaj, Trio Mosso ka mbajtur një koncert artistik në Ferizaj. Në këtë koncert kanë marrë pjesë zyrtarë nga Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport, drejtues të shkollës së muzikës “Çesk Zadeja”, nxënës të kësaj shkolle si dhe mysafirë të tjerë.

Në këtë koncert me flaut është paraqitur Arjeta krosa, violoncelo Arbëresha Ademi dhe në piano Rinor Aliu.
Koncerte të tilla pritet të mbahen edhe në të ardhmen.

To Top