Sport

Tri humbje radhazi, kryetari i “Dardanëve” ka diçka për Albert Bunjakun (VIDEO)


Publikuar më:


Ai ka folur për rregulloren e re që kanë nxjerr si dhe për përzgjedhësin, Albert Bunjakun.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.

.

Comments
To Top