21,02,2024

Moise Kean hyn në histori të Ligës së Kampionëve

Must Read

Sulmuesi i talentuar 16 vjeçar i Juventusit, Moise Kean është bërë lojtari i parë i lindur pas vitit 2000 që luan në Ligën e Kampionëve.

Kean u inkuadrua në vend të Mario Mandzukicit në pjesën e dytë kundër Sevillas, në fitoren 3:1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img