Sport

Torino e bën befasinë, mposht Interin në ‘San Siro’ (Video)


Publikuar më:


intertorino

Torino e ka bërë befasinë, duke e mundur Interin në San Siro. Icardi shënoi për Interin nga penalltia, para se Torino të përmbyste gjithçka me anë të Molinaros dhe Belottit nga penalltia.

https://www.youtube.com/watch?v=Wv1Bn396Hjc

https://www.youtube.com/watch?v=8q4LbgrVwgM

Comments
To Top