Lajme

Tiranë, përfshihet nga flakët banesa, një i vdekur


Publikuar më:


Janë ende të paqarta shkaqet e rënies së zjarrit në apartament, por bëhet e ditur se banesa e përfshirë nga flakët ndodhet në katin e pestë të një pallati përballë “Urës së Tabakëve” në kryeqytet.

Gjithashtu mësohet se viktima është një 58-vjeçar, i cili besohet se është asfiksuar nga tymi.

Në vendngjarje ndodhen policia dhe forcat zjarrfikëse që po punojmë për shuarjen e plotë të flakëve të zjarrit.

.

Comments
To Top