Sport

Tifozat Kuq e Zi me një dëshirë të madhe për 28 nëntor (FOTO)


Publikuar më:


Tifo-grupi i Kombëtares së Shqipërisë, e ka bërë një gjë të tillë përmes një postimi në Facebook, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë të Tifozave Kuq e Zi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top