23,02,2024

Gazeta angleze “bombardon” Mourinhon

Must Read

Gazeta britanike”The Mirror” ka publikuar një shkrim kundër strategut portugez të cilit i vë etiketimin si specialist për t’u justifikuar gjithmonë për humbjet.

“Të gjuash shishe, të sulmosh arbitrin, nuk mund të jenë justifikim. Mourinho po gjen gjithmonë e më shumë mënyra se si për të mos fituar ndeshjet e futbollit.

Ai duhet të jetë fajtor për pikët e lëna rrugës, sepse tashmë Manchester United nuk kanë asnjë mundësi për titullin”, citon ndër të tjera gazeta britanike që nuk i kursen asnjëherë kritikat.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img