Sport

Tevez me një supergol solo në Argjentinë, çmenden të pranishmit në stadium (Video)


Publikuar më:


tevez-boca

Carlos Tevez ka shënuar një gol spektakolar ‘solo’ në Argjentinë.

Në takimin në mes të Boca Juniors dhe Bolivar në kuadër të ‘Copa Libertadores’, Tevez shënoi golin e ndeshjes pas një super aksioni.

32-vjeçari i vetëm depërtoi në mbrojtje pasi e përshkoi gjithë fushën, para se të shënonte dhe tifozët të shpërthenin në tribuna.

Shikoni golin më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top