02,12,2023

Portieri i Dortmundit bëri 3 super pritje në vetëm 30 sekonda ndaj Liverpoolit (Video)

Must Read

Screen-Shot-2016-04-07-at-22.55.03

Portieri 35-vjeçar i Dortmund bëri tre pritje të jazhtëzakonshme ndaj Liverpoolit në takimin çerekfinal në Europa League.

Trajneri i Dortmund, Thomas Tuchel, ka kujt t’i falënderohet pas barazimit 1-1 me Liverpool.

Portieri veteran gjerman i Dortmundit i mohoi epërsinë Liverpoolit, duke bërë tre pritje të jashtëzakonshme brenda vetëm 30 sekondave.

Shikoni pritjet e tij më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=svA2OTHCXGg

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img