Lajme

Tentoi të vriste tre persona, arrestohet një


Publikuar më:


Në Podujevë është arrestuar një burrë me dyshimin se ka tentuar të vrasë tre të tjerë.

Policia e Kosovës bën të ditur se pas një mosmarrëveshje i arrestuari ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tre viktimave, të cilët ishin me veturë në lëvizje.

Në vendin e ngjarjes bëhet e ditur se është gjetur dhe konfiskuar një revole e tipit TT me 18 copë fishek dhe dy gëzhoja. Përveç dëmeve materiale në veturë nuk raportohet për lëndime ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Comments
To Top