15,06,2024

U prezantua si zyrtar, qytetarëve iu mori 26 mijë euro

Must Read

Është arrestuar një burrë në Prishtinë, i cili ka mashtruar qytetarët në disa raste duke u paraqitur si person zyrtar, duke iu marr një shumë parash prej 26 mijë euro, bën të ditur Policia e Kosovës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull (shqiptar) nën dyshimin se i njëjti ishte recidivist i disa rasteve (mashtrim) duke u marrë një shumë parash prej 26000€ disa qytetarëve si dhe duke u prezantuar si person-zyrtar. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thotë Policia e Kosovës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img