Sport

Tentoi ta puthë Ronaldon, por shikoni çfarë i ndodhi (Video)


Publikuar më:


cristiano-ronaldo-fan-kisses-his-own-hand-april-2016

Një tifoz i flaktë i Ronaldos tentoi ta puthë yllin e Real Madrid, por gjërat nuk shkuan ashtu siç kishte planifikuar.

Një tifoz kaloi pengesat dhe vrapoi me shpejtësi për të marrë një përqafim nga Ronaldo, para se portugezi të hipte në autobus.

Tifozi tentoi t’i jepte Ronaldos një puthje në faqe, por u pengua nga njerëzit e sigurimit të cilët e larguan atq.

Në vend se të puthte Ronaldon, ai puthi dorën e tij.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=7POt0-i3OVw

Comments
To Top