04,12,2023

Messi-Suarez-Neymar, kjo do t’i shokojë tifozët e Barcelonës (Video)

Must Read

barca1

Barcelona është në krizë të madhe.

Barcelona po kalon në një nga periudhat më të vështira për klubin, duke qenë në krizë të madhe të rezultateve.

Për t’i vështirësuar edhe më shumë gjërat për klubin, duket se treshja ‘MSN’ (Messi, Suarez dhe Neymar), nuk duket të jenë më aq të afërt, përcjell Gazeta Blic nga “101 Great Goals”

Mediat në Spanjë raportojnë se si Messi, Neymar dhe Suarez nuk duken më si miq të ngushtë, ashtu siç dukeshin në të kaluarën.

Atmosfera thuhet të jetë tejet e zymtë në kampin e Barcelonës, ndërsa duket se kjo më së shumti ka ndikuar në treshen e Barcelonës, e cila duket se ka prishur marrëdhënien e shkëlqyeshme që gëzoi vitin e kaluar.

Për më tepër flasin pamjet. /Gazeta Blic/

msn-now-and-then-april-2016

https://www.youtube.com/watch?v=jg2pyXGrYts

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img