Lajme

Të shtëna me armë në Tiranë, vritet një grua


Publikuar më:


Policia-vend-krimi-650x358

Një shtetase dyshohet të jetë vdekur në Tiranë, në afërsi të shkollës “Edith Durham”, nga ku raportohet se ka pasur të shtëna armësh.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut, në rrugën “Zef Jubani”. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton për të zbardhur rrethanat.

Nga informacionet paraprake dyshohet se bëhet fjalë për një konflikt në familje.

Comments
To Top