Sport

Spektakolare: Ky gol e meriton të nominohet për çmimin ‘Puskas’ (Video)


Publikuar më:


Screen-Shot-2016-04-04-at-16.25.20

Gol më të bukur nuk keni parë këtë javë.

Në ndeshjen në mes të Maritimos dhe Nacional, 28-vjeçari Edgar Costa shënoi gol të jashtëzakonshëm me volej, pas një super lëvizje me topin.

Shikojeni golin e mahnitshëm më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top