30,09,2023

Gol i jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë, në stilin e Cristiano Ronaldos (Video)

Must Read

Screen-Shot-2016-04-04-at-11.14.13

Në Norvegji është shënuar një gol spektakolar nga gjuajta e lirë.

Në ndeshjen në mes të Bodø / Glimt dhe Stabæk, këta të parët shënuan supergol nga goditja e dënimit me anë të mbrojtësit Martin Bjørnbak.

Shikojeni më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img