Sport

Skuadra angleze 40 milionë euro për Vidalin


Publikuar më:


vidal1

Chelsea planifikon të ofrojë 40 milionë euro për Arturo Vidal.

Trajneri i ri i Chelseat, Antonio Conte e dëshiron me çdo kusht mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, shkruan Gazzetta dello Sport.

Conte ka punuar edhe më herët me Vidalin gjatë kohës që ishte trajner i Juventusit dhe e dëshiron tashmë edhe në Chelsea.

Për të siguruar shërbimet e tij Chelsea do të ofrojë 40 milionë euro për përfaqësuesin kilian

Comments
To Top