04,06,2023

Juventusi kërkon tre futbollistë të PSG’së

Must Read

ju

Juventus dëshiron tre futbollistë të PSG’së.

Skuadra e Juventusit po planifikon që të përforcohet gjatë verës së ardhshme me tre futbollistë të skuadrës franceze PSG.

Tuttosport shkruan se, Drejtori Sportivi i Juventusit, Fabio Paratici ishte në Paris të mërkurën për të përcjellë tre futbollistë të PSG’së, Edinson Cavani, Adrian Rabiot dhe Javier Pastore.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img