Ferizaj

Shtime: Tre të mitur hyjnë për të vjedhur, e sulmojnë pronarin


Publikuar më:


Tre të dyshuar meshkuj të mitur, janë shoqëruar në stacion policor pasi që të njëjtit kanë hyrë të maskuar në shtëpinë e viktimës në fshatin Carralevë të Shtimes me qëllim të grabitjes duke e sulmuar edhe fizikisht.

Të dyshuarit gjatë intervistimit kanë pranuar se kanë hyrë në objekt dhe nga aty kanë vjedhur një instrument muzikor si dhe disa vegla pune.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Comments
To Top