29,09,2023

Shqiptari ther me thikë italianin për shkak të një vajze

Must Read
Thike

Sherri mes të rinjve ka ndodhur të dielën, në Piacenza dhe shkak dyshohet të jetë bërë një vajzë. Shqiptari ka plagosur rëndë me thikë një 21-vjeçar nga Evropa Lindore.

Ai e ka goditur disa herë me thikë në bark të riun, duke i shkaktuar probleme serioze për shëndetin. pavarësisht ndërhyrjes nga mjekët duke i kryer një operacion në zorrë, gjendja e tij mbetet e rëndë.

Pasi e ka qëlluar me thikë, shqiptari e ka lënë atë në mes të rrugës dhe është larguar për në shtëpi, por është kapur shumë shpejt nga autoritetet të cilat po hetojnë në lidhje me krimin.

 

The post Shqiptari ther me thikë italianin për shkak të një vajze appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img